Dziękujemy naszym Ulubionym Klientom za zaufanie i owocną współpracę.

To dzięki Wam nmedia.pl istnieje od 2007r. nieprzerwanie świadcząc usługi w zakresie szeroko pojętej reklamy oraz gadżetów reklamowych i upominków okolicznościowych.

Od tego czasu wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów systematycznie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług. Nasz park maszynowy dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać zamówienie czasami od ręki i niejednokrotnie od 1 szt to:

- lasery do cięcia i grawerowania sklejki, plexi, skóry, ekosóry, (np. kalendarze książkowe) szkła, luster, laminatów, gumy do pieczątek

- znakowarki do znakowania metali, plexi

- drukarki i prasy do znakowania odzieży metodą sublimacji i DTF (koszulki, kamizelki, czapki - ogólnie ubrania i stroje robocze) ale także toreb bawełnianych i innych "materiałowych" artykułów

- drukarki i prasy do znakowania metodą sublimacji ceramiki takiej jak: kubki, talerzyki, szklanki

- tłoczarka do wytłoczeń na zimno i gorąco kalendarzy książkowych, papieru (np. zaproszenia)

- maszynka do robienia buttonów/przypinek, magnesów, lusterek

- ploter tnący

Tym, którzy nam zaufali, zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę od pomysłu, przez projekt po realizację. Każdemu zamówieniu oddajemy całą naszą wiedzę, umiejętności i realizujemy je z pasją.

Z nami stworzysz:

- spersonalizowane gifty reklamowe! Mamy w swojej ofercie ponad 10.000 przeróżnych gadżetów, które oznakujemy Twoim logotypem, a jeśli mimo wszystko nie znajdziesz nic dla siebie zaprojektujemy Twój indywidualny gadżet lub nawet cały zestaw 😉 Przygotowujemy zestawy upominkowe, zaprojektujemy do nich opakowania w zależności od okoliczności - wszystko dopasowując do Twojej branży, oczekiwań i oczywiście budżetu - kompleksowo!

- przygotujemy dla Ciebie i wydrukujemy materiały reklamowe o jakich marzysz - wizytówki ulotki, plakaty, teczki ofertowe, notesy, papier firmowy, katalogi czy broszury reklamowe. Kartki świąteczne i okolicznościowe, kalendarze trójdzielne, plakatowe, biuwary, okładki menu, torby reklamowe wykonamy w kilku rozmiarach i wykończymy zdobieniem jakim sobie życzysz - folia błysk, mat, SoftTouch, lakier wybiórczy, lakier 3D, złocenie, srebrzenie i wiele innych. Jeśli czeka Cię prywatne wydarzenie; urodziny, ślub, chrzciny, Komunia Święta również przygotujemy zaproszenie, winietki, plan stołów w zależności od okoliczności - zapraszamy!

- jakie monogramy/toppery, puchary, statuetki, medal. Skorzystaj z możliwości grawerowania, stworzenia indywidulanego projektu, który spełni Twoje oczekiwania.
Zachęcamy do odwiedzania naszej strony i współpracy.

Zespół Nmedia

  • Centrum Reklamy i Grawerowania nmedia
  • ul. Stefana Czarnieckiego 112 | 26-600 Radom (Pasaż SELGROS, przy kasach)
  • NIP: 948 233 53 75
  • REGON: 141205030
  • tel.kom.: 883 540 614, 503 072 224
Zamknij Menu
×

Koszyk